JAK WYSYŁAMY NASZE ESPADRYLE?

 

 

 

Dajemy sobie od 3 do 7 dni na realizację zamówienia. Jakkolwiek, gdyby z przyczyn od nas niezależnych czas realizacji miał się wydłużyć, dajemy sobie dodatkowe 2 tygodnie na finalizację transakcji. O takich awaryjnych przypadkach będziemy informować, co oczywiste.

 

 

Nasze espadryle wysyłamy na trzy sposoby: kurier, paczkomaty, Poczta Polska. Standardowy koszt wysyłki to przedział między 12,90 PLN a 15,99 PLN (w zależności od aktualnych cen operatorów). Im większe zamówienie, tym tańsza przesyłka.

 

 

Koszty przesyłki zależą od ilości zamówionych espadryli. Jeśli zrobisz zakupy za łączną kwotę przekraczającą 500 PLN w formie przedpłaty, wtedy my bierzemy koszty przesyłki na siebie.

 

 

Jeśli celujesz w kilka par espadryli, pamiętaj, żeby kupić je za jednym razem wrzucając je do jednego koszyka. Nie dublujesz wtedy kosztów transportu.

 

 

Sporo czasu poświęcamy na pakowanie naszych butów. Ma być estetycznie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Po otrzymaniu przesyłki sprawdź proszę, czy nie została uszkodzona w transporcie. Jeśli tak, skontaktuj się z nami.

 

 

Masz niestandardowe zamówienie? Potrzebujesz więcej informacji? Napisz albo zadzwoń.

sklep@espadre.pl  /   +48 511 414 178